Меню сайта

Наш опрос
Начало » 2009 » Вересень » 15 » Вітаємо одеського БІЙЦЯ!
Вітаємо одеського БІЙЦЯ!
За версією Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA), яка вперше в історії опублікувала свій рейтинг в 11 вагових категоріях, одесита Василя Ломаченка визнано кращим боксером світу.

21-річний олімпійський чемпіон Пекіна одесит Василь Ломаченко реалізував свою мрію — став першим українським чемпіоном світу з боксу.

Свій вирішальний бій на першості, що відбулася в Мілані (Італія), українець, який виступає у ваговій категорії до 57 кг, провів проти Сергія Водопьянова (Росія). Як відзначають спортивні видання, він «класно перебоксував» росіянина, закінчивши поєдинок з рахунком 12:1. Ця золота медаль стала першою не лише в кар'єрі В.Ломаченка, але й в історії боксу незалежної України.

Сам спортсмен неоднораово заявляв, що мріє стати першим українським чемпіоном світу по боксу. Виграти Олімпіаду він вирішив, за власними його словами, років в шість, а боксерські рукавички надів чи не тоді, коли почав ходити. Отець хлопчика — вчитель фізкультури — вів секцію з боксу, і саме цей вид спорту захопив Василя з самого дитинства і — на все життя.

Тріумфальним для В. Ломаченка став минулий, 2008 рік: він блискуче виграв Олімпіаду в Пекіні, його було визнано найтехнічнішим боксером олімпійського турніру. Потім став переможцем чемпіонату Європи в Ліверпулі, де його також назвали кращим боксером континентальної першості. В Україні його було визнано кращим спортсменом року (він розділив цей титул з олімпійською чемпіонкою, шаблісткою Ольгою Харлан). Отець і тренер Василя — Анатолій Ломаченко — за підсумками 2008-го став кращим українським тренером року.

За версією Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA), яка вперше в історії опублікувала свій рейтинг в 11 вагових категоріях, В.Ломаченка визнано кращим боксером світу.

Просмотров: 952 | Добавил: gaidamaky | Рейтинг: 5.0 |